Упаковка блістер набуває все більшої популярності завдяки поєднанню 2-ух властивостей: по-1-х, вона захищає продукт від пошкоджень, потертостей, потрапляння води і пилу, а по-2-х, вона прозора і дозволяє покупцеві розглядати упакований виріб.
Іншими словами, упаковка блістер дає можливість показати продукт «обличчям», знижує витрати на маркетингову продукцію і привласнює кожному виробу представницький вигляд. Ось тому упаковку блістер вибирає більше компаній, що працюють в самих різних галузях.
Технологія виготовлення блістерів досить проста. Вони робляться з термопластичної полімерної плівки. Її розігрівають і привласнюють відповідну форму за допомогою вакуумно-формувального апарата. Зазвичай, упаковка блістер робиться за 1-1,5 хвилини. Далі потрібно помістити в неї сам виріб і наклеїти до картонної підкладки. Для цього на місце з'єднання наноситься термолаком, який при нагріванні набуває характеристики клею.
Природно, упаковка блістер може і не використовувати підкладку. В даному випадку йдеться про двостороннє блістері, який скріплюється особливими замками (засувками) або ж заварюється цим же методом, який був описаний вище. Така упаковка блістер дозволяє розгледіти виріб з усіх боків, що, безумовно, приємно покупцеві.
Упаковка блістер знайшла широке застосування в сфері виробництва фармацевтичних препаратів. Вона дозволяє розкласти пігулки і капсули в особисті відсіки і закрити їх фольгою, яка в цьому випадку грає роль підкладки. Така упаковка блістер зрідка буває прозорою, тому що велика частина медичних препаратів необхідно захищати від прямого попадання сонячних променів. На щастя, багато полімерні матеріали непрозорі, тому отримати відповідну упаковку блістер можна без особливих проблем, просто використовуючи певний тип плівки. У підсумку вийде надійна і комфортна тара, в яку можна без побоювання фасувати ліки.