Пятниця, 15.11.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Технології

Склеєний брус
03.11.2015, 09:56
З заводу-виготовлювача такий будинок надходить у вигляді готових до використання, підігнаних один під одного брусів. Завдяки високій технологічності цього "конструктора" складання будинку на готовому фундаменті займає лічені дні - вона ведеться відповідно до документації. На підготовчі роботи, до яких належить в тому числі і виготовлення фундаменту, йде близько тижня. Таким чином, при розумній швидкості роботи будівельників будинок з клеєного бруса може бути зібраний "під ключ" всього за 3 місяці.

Будинок здадуть господарям з вікнами, підлогою, сходами і вхідними дверима. Дах, як правило, доводиться оплачувати окремо - виходячи з вартості матеріалу.

Ще більш дешеві будинки, зібрані з сендвіч-панелей. Технологію їх виготовлення придумали в Канаді, і до цих пір всі будинки з сендвіч-панелей незалежно від країни-виробника за звичкою називають канадськими.

Перші канадські будинки мали каркасно-панельними і призначалися для найбідніших покупців. З часом будівельники вдосконалили технологію і поліпшили якість матеріалів. Але міф про низьку якість і поганий морозостійкості сендвіч-панелей живий досі. Тим не менш в Підмосков'ї з сендвіч-панелей будують будинки навіть в елітних котеджних селищах, таких як "Княже озеро", "Блакитне", "Княжичі" або "Терехово". Не можна не відзначити і те, що в Європі більше половини, а в Америці понад 90 % будинків побудовано за канадською технологією.

Фахівці визнають: на обігрів будинку з "сендвіча" потрібно втричі менше енергії, ніж на обігрів аналогічного з цегли. Завдяки особливій технології покриттів підлогу та стіни такого будинку не бояться вологи. За сотні років будинку змінилися до невпізнання, їх основа - багатошарові конструкції - залишилася колишньою.

До складу сендвіч-панелі можуть входити різні компоненти. Панелі склеюють з двох шарів оцинкованого і пофарбованого сталевого або алюмінієвого листа і шару мінераловатного утеплювача. Зустрічаються сендвіч-панелі, обшиті бляхою і заповнені пінополістиролом. Втім, попит на конструкції на металевій основі падає, їм на зміну приходять панелі з дерев'яним каркасом. У таку сендвіч-панель входить сухий сосновий брус, просочений антисептиком. Її внутрішній простір заповнюється утеплювачем і влагоизолятором.

Комплекти будинків за канадською технологією роблять, зокрема, на одинцовському заводі Московської області. Монтаж будинків з сендвіч-панелей (включаючи відповідний для цього типу будинків полегшений фундамент і зовнішню обробку) займає два місяці.

Дуже близькі до них панельно-каркасні будинки - і за цінами, і за технологією. Вони складаються з багатошарових панелей на основі дерев'яного рамного каркасу з клеєного бруса, обшитого з зовнішньої і внутрішньої сторони плитами. Внутрішній простір панелі заповнює базальтовий утеплювач, який забезпечує необхідну теплозахист, а гидропароизоляционная мембрана, що пропускає вологу в одну сторону і затримує її у зворотному напрямку, захищає утеплювач і будинок від вологи, дозволяючи йому "дихати".

На заводі в швидкомонтовані будинки котеджного типу виготовляються на спеціальному обладнанні, причому заводський виробничий цикл включає навіть установку вікон. Таким чином, з заводу транспортується до місця будівництва вже на 90 % готовий будинок. На його виробництво йде приблизно тиждень, а на монтаж - кілька днів.

Також на ринку пропонується ще одна технологія швидкого будівництва - каркасно-щитові будинки, які відрізняються від "сендвічів" за канадською технологією відсутністю утеплювача між панелями. Середній термін їх монтажу - від 10 до 30 днів. Але для цілорічного проживання такі будинки не підходять. Призначені вони для заміського життя в теплу пору року і багатьом знайомі з підмосковним дачним товариствам.

Продавці будинків з сендвіч-панелей впевнені, що єдиний чинник, який заважає переможного ходу по країні канадською технологією, - це менталітет російського покупця. Будуючи будинок, навіть власники дачних ділянок в шість соток розраховують, що жити в ньому будуть їхні діти, а потім і внуки. А середня тривалість життя вдома з "сендвіча" - 40-50 років, після закінчення яких будова зносять, а на його місці зводять нове. Такий прагматичний підхід до "родового помістя" нашим власникам поки не близький.

Переглядів: 733
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz