Пятниця, 20.12.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Технології

Помилки дизайнерів-початківців, корисно новачкам.
16.09.2015, 17:33
Дана стаття не відкриє нічого нового для дизайнерів з деяким стажем і досвідом, але для новачків може стати вкрай корисною. Мова піде про найпоширеніші помилки початківців дизайнерів, а також в ході статті, спробую дати кілька порад, які, можливо, допоможуть новобранцям робити свої роботи максимально якісними і приємними для очей.

Отже, для початку хочу розповісти про саму розповсюдженої проблеми - це або занадто велика самооцінка, або просте прагнення до "верхів" якісного дизайну. Дизайнер виконує роботу, і якщо вона виходить добре, він відразу прагне поставити її нарівні з роботами досвідчених його побратимів, прагне показати, що він теж щось вміє, прагне отримати похвалу. Але всі ми знаємо роботи новачків. Близько 90 відсотків робіт мають безліч помилок, які найчастіше ці ж новачки навіть не перевіряють на своїх роботах. Так от, в цьому абзаці описана найпопулярніша помилка дизайнерів, і я прошу всіх новачків цієї справи, не сподівайтеся отримати все і відразу. Досвід не зможе прийти до вас як натхнення, досвід приходить тільки з часом.

Наступною проблемою стане колірна палітра. Дуже часто, дизайнери-новачки беруть самі яскраві кольори палітри, і зовсім не використовують більш знижені тони. Але навіщо ж тоді існує вся палітра кольорів? Якщо використовувати тільки яскраві кольори, то остаточні роботи будуть мати вигляд світлофора, який своїми квітами буде активно проїдати і різати ваші очі. Це нікуди не годиться, і такі роботи в основному будуть відхилятися замовниками. Щоб уникнути таких, здавалося б, дріб'язкових проблем, потрібно лише частіше використовувати кольори, не найяскравішою тональності, експериментувати, і звикати. Тому, сподіваюся, що після прочитання цього пункту, новобранці дизайнерської справи обдумают написане, і не будуть повторювати цих помилок.

Цю проблему теж не можна обійти стороною. Вона досить популярна серед недосвідчених дизайнерів. Я кажу про наповненості своєї роботи різними елементами. Іноді вистачає лише логотипу і пари слів, для дуже хорошої роботи, але знаючи мислення новачків дизайнерської справи, можна часто помітити забиту до країв роботу. В основному, це виникає з причини деякого почуття, яке свідчить, що на роботі як би чогось не вистачає. І звичайно в такому випадку, новачок знову починає ліпити щось на свою роботу. Це категорично неправильно. У роботи повинна бути смислове і тематичне закінчення. Я веду до того, що потрібно знати міру, і не ліпити занадто багато зайвого на свою роботу.

Далі поговоримо про тінях на своїх роботах, і це може ставитися не тільки до веб-дизайну, але і до звичайних коллажам. Зараз, можна помічати або відсутність тіней там, де потрібно, або наявність цих тіней там, де їх бути не повинно. Новачки, як правило, пхають тіні, де попало, не замислюючись про те, що вийде. Хочу зауважити, що в веб-дизайні, тіні використовуються не так часто, як при роботі з звичайними зображеннями, тому новачкам краще взагалі уникати робіт з тінями, на початку своєї кар'єри. Все, що я хочу зробити цими словами - це вселити недосвідченим дизайнерам, поменше працювати з зображеннями, де передбачаються тіні. Хочу зауважити, що з відблисками і світлом існує точно така ж проблема.

Також хочу згадати про проблеми з контрастом кольорів. Я впевнений, що всі з нас бачили роботи "крутих дизайнерів", на яких текст замовлення або погано видно, або зовсім не читабельний. Це дуже важливий пункт, так як саме читабельний і привабливий текст зможе привернути увагу глядача. Для цього я порадив би прочитати хоча б кілька статей про контраст зображень і тексту, а також приділяти увагу цій проблемі у своїх роботах. Краще трохи попаритись з контрастом, ніж потім переробляти роботу.

Існує ще величезна кількість подібних помилок, таких як: криве вирізання об'єктів, неправильна підстановка зображень, недотримання симетричності, недотримання форм зображення, і багато іншого, але про це, я сподіваюся, новобранці дизайнерської справи або самі здогадаються, або зрозуміють з досвідом.
Переглядів: 567
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz