Практично в будь-якому будівництві будинків або ремонті квартир не обійтися без робіт по обробці. Вона є дуже важливою частиною споруди, призначеної не лише виконувати теплоізоляційні властивості, а й займає важливу роль в інтер'єрі, екстер'єрі новобудов. Тому монтаж панелей з поліуретану, з огляду на його відповідні властивості, є дуже популярним способом обробки. Їх чудовий вид підкреслює особливий статус і смак власника.
Монтаж блоків з поліуретану проводять декількома варіантами, залежними від зовнішнього вигляду фасаду і використовуваного матеріалу. В процесі монтажу вони кріпляться дюбелями безпосередньо на поверхню стіни. Якщо стіна має нерівності, геометричні пошкодження, то виконується монтаж обрешітки. Її розміри залежать від кривизни поверхні, габаритів самого утеплювача з поліуретану. Потім на обрешітку кріпляться панелі з поліуретану, вони фіксуються саморізами.
Другий спосіб монтажу із застосуванням спеціального клею. Але він використовується у випадках, якщо панелі з поліуретану мають маленький розмір, стандартний вже бажано кріпити на дюбеля. Коли будівля з цегли або деревини, то клей не наноситься між поверхнею споруди і утеплювачем для того, щоб була можливість для природної вентиляції. На бетонну стіну застосовують так званий мокрий фасад. Ці роботи проводяться із застосуванням клею і додатково фіксують дюбелями.
Такий метод монтажу дозволить утеплити ваше житло, при необхідності вирівняти геометрію і перетворити володіння під будь-який запланований інтер'єр. Додатковий ефект дизайну створюють на 3D-панелі на стінах. Це універсальний будівельний матеріал, що застосовується для прикраси квартир, будинків, офісів.