Пятниця, 20.12.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Технології

Мінеральна вата (утеплювач)
20.02.2018, 21:37
Використання даного матеріалу при покращення комфортності житла допоможе зберегти тепло в зимові морози і утримати прохолоду в спекотні літні дні, а також оптимізувати відсоток вологості в приміщенні.

Минеральная вата повітря в якій нерухоме, і це значно зменшує теплопровідність даного утеплювача. Цей ефект від застосування подібної теплоізоляції допомагає в зниженні фінансових витрат на обігрів приміщень, тому що зменшується, а в деяких випадках, і відпадає необхідність у використанні кондиціонерів і обігрівачів.

Але теплоізоляція - це не єдина функціональна особливість мінеральної вати. При будівництві і утепленні житлових будинків також важливі такі параметри застосовуваних матеріалів (які представлені в мінвати в повному обсязі), як стійкість до впливу полум'я, хімічних речовин, шумопоглинаючі властивості, збереження форми в результаті відсутності деформації при впливі перепадів температур (це властивість використовується в будівництві багатошарових конструкцій), легкість монтажних робіт.

Жорсткість мінвати досягається при розташуванні здебільшого волокон у вертикальному положенні, а вологостійкість за рахунок відсутності можливості рідини накопичуватися в матеріалі (зайва волога просто випаровується на поверхні). Для більш ефективного використання мінвата краще з фенольним сполучною її волокон. Мінеральна вата виробляється у вигляді популярних мінераловатних плит з різним ступенем жорсткості (ці різновиди використовуються в конструкціях з різним навантаженням), у вигляді різно розмірних рулонів, ламінатів, що полегшує роботу з ними. Вони застосовуються для утеплення горищ, несучих перегородок, покрівель, фасадів, стін (каркасних будинків), труб, перекриттів між поверхами.

Максимум температури стійкості цього утеплювача + 1090 градусів за Цельсієм, коли починаються невеликі зміни в структурі. Залежно від конструкції і навантаження на неї використовують мінвати і мінплити: марки П-75, П-125, П-175, П-150, ППШ-200, плити мінераловатні підвищеної жорсткості і ін. Не можна забувати і про безпеку застосування мінераловатних утеплювачів для організму людини і їх позитивних екологічних показниках, що підтверджено сертифікатами відповідності представлених фірм.

Джерело материала: https://nasha-stroyka.com.ua/stroitelstvo-i-remont/fasadnie-materiali/teploizolyacionnie-materiali/mineralnaya-vata/
Переглядів: 768
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz