Пятниця, 20.12.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Технології

Як збільшити простір малогабаритної квартири
05.12.2016, 16:51
Щоб збільшити простір малогабаритної квартири, треба відмовитися від яскравих кричущих кольорів. Найбільш підходящі кольори – пастельних тонів (світло-зелений, світло-блакитний, світло-сірий) або білий. Меблі треба підібрати в тон обробки. Штори теж.

Ключовий фактор, який розкриває простір, робить його більш ясним і доступним – це освітлення. Тому в малогабаритній квартирі треба додати світла. Це можна зробити за допомогою вбудованих джерел світла, прихованої локальної підсвічування. Якщо не можна використовувати вбудовані світильники, то можна поставити торшер.

Треба постаратися не використовувати речі великих розмірів. Наприклад, замість великого дивана потрібно поставити середній і пару маленьких стільців або крісел середнього розміру, які можна було б ставити уздовж стіни. Не треба забувати про стелі і поле. Для їх фарбування треба використовувати світлі тони, щоб відкрити простір. Візуально збільшують розміри кімнати настінні дзеркала. Якщо зробити дзеркало на всю стіну, то кімната буде здаватися в два рази більше. Ще можна використовувати меблі з скла або дзеркала. Стіл з дзеркальним покриттям дає додаткове світло. Для зберігання речей більше підійдуть вертикальні шафи. Але не треба їх забивати всякими дрібними дрібничками. Меблі треба використовувати нижчу.

Щоб простір в центрі кімнати здавалося більш цікавим, меблі треба розставляти по кутах. Предмет, що привертає увагу, можна поставити в самий дальній від входу кут кімнати. Увагу вхідного буде одразу направлено на предмет, і таким чином виникає відчуття великої перспективи. Все це зробить кімнату значно більше.

Ще трохи хотілося б сказати про самовільне перепланування житла та її наслідки.

Перепланування приміщення – це складний і трудомісткий процес.

Будь-яка переробка житла, обов'язково повинна бути занесена в план БТІ. Цей процес називається – узгодження. Необхідно керуватися деякими правилами і нормами, щоб уникнути появи будь-яких проблем.

Перепланування приміщень включає наступні етапи:

1. Обстеження приміщення і його конструкцій;
2. Створення проекту перепланування;
3. Погодження технічної документації;
4. Отримання документа – дозволу;
5. Наявність Акту-приймання;
6. Документ про всі зміни, внесені в БТІ та Реєструючі органи.

Після отримання відповідного дозволу, можна приступати до перепланування. Слід врахувати, що організація, що береться за ремонтні роботи, в обов'язковому порядку, повинна бути ліцензована, а виконані роботи занесені в спеціальний журнал виконаних робіт.

По закінченні робіт, Житлова інспекція повинна провести перевірку і дати висновок про виробленої перепланування.
Якщо площа житлового приміщення в ході перепланування була збільшена, слід отримати свідоцтво про право власності з урахуванням цих змін.
Переглядів: 395
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz