Вівторок, 10.09.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Технології

Будівництво парканів
02.05.2018, 16:18
Рідкісний заміський ділянку обходиться без забору. При цьому будівництво паркану може переслідувати різні цілі. Перша і очевидна для всіх - захист від зловмисників. Однак деякі городяни, побачивши кволого заборчика з рабиці дивуються, як, мовляв, це може бути перешкодою для злодіїв. Але ж паркани захищають не тільки від двоногих порушників території, але і від будь-якої сусідської живності, яка може знищити насадження на присадибній ділянці. Охороняють вони і самих мешканців будинку - наприклад, завадять дитині вискочити на дорогу або заблукати серед оточуючих ділянок.

Тому й існує безліч технологій і матеріалів для будівництва парканів: цегла, бетон, дерево, метал, все частіше паркани споруджують з декількох матеріалів - наприклад, фундамент з каменю, стіна з цегли, а з парадної сторони - кована огорожа.

Паркани з каменю.

Кам'яні або цегляні огорожі кращі з точки зору безпеки - вони надійні і неприступні, довговічні і відмінно вписуються в ландшафт ділянки, за ними не потрібен особливий догляд. Технологій будівництва паркану з каменю або цегли розроблено чимало - для спорудження такого забору може бути використаний червоний або облицювальна цегла, повнотіла цегла (але його доведеться штукатурити), вапняк, булижник, піщаник або черепашник. Для таких зборів необхідний міцний стрічковий фундамент.

Одноманітну цегляну стіну можна «розбавити» цегляними ж або металевими стовпами, що додають до того ж і особливу міцність забору. Монотонну цегляну кладку має сенс різноманітити стовпами, які ще й додадуть спорудженню додаткову міцність.

Паркани із залізобетону.

Звичайні залізобетонні плити як матеріал для будівництва паркану - матеріал більш простий, ніж камінь, більш дешевий і майже такий же довговічний. Вони довговічніші і міцніше цегляної стіни, при цьому на 10-15% дешевше. Такий паркан легко і швидко монтується - досить тільки наявності крана потрібної вантажопідйомності.

Головний недолік бетону - сумний сірий колір, однак зараз застосовуються технології будівництва парканів - поверхня такого забору зовні нагадує природний камінь, цегла або дерево.

Паркани з заліза.

Мабуть, одним з найбільш поширеним матеріалом для будівництва парканів треба визнати метал, з якого виготовляються сітка-рабиця та решітки - зварні, ковані або художнього лиття.

Такі огорожі оптимально підходять для заміських ділянок з посадками дерев і чагарників, які захищають господарів від поглядів з вулиці. Крім того, ці паркани практично не видно, а тому не псують вигляд будинку і ділянки.

Паркани з дерева.

Дерев'яні паркани відомі з незапам'ятних часів., Вони можуть бути і примітивними, і бути творами мистецтва. Вартість робіт з будівництва огорож з дерева невелика, та й ціни на сам матеріал теж. Паркани з дерева захищають вітру краще за інших, досить прості в установці, дешеві, але не дуже довговічні.

Дерев'яні паркани бувають наступних видів:

- штахетник, що складається з рейок і горизонтальних перекладин;
- тин, який представляє собою переплетення пагонів чагарників і молодих дерев;
- частокіл - стіна з вбитих в землю кілків;
- дерев'яний паркан з прибитих до опорних стовпів або поперечин дощок;
- огорожа з дерев'яних панелей.

Будівництво паркану - дуже важливий елемент облаштування заміського ділянки, багато громадян споруджують огорожі навіть раніше, ніж зводять сам будинок, щоб позначити свою територію і захистити саму будівельний майданчик. А, отже, до цього процесу треба ставитися дуже уважно.
Переглядів: 589
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz