Вівторок, 10.09.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Технології

Будівництва паркану своїми руками
03.05.2018, 13:15
Звести паркан навколо свого заміського ділянки можна двома способами: звернутися до фахівців і замовити будівництво паркану під ключ або зробити все самостійно. У першому випадку професіонали зроблять все правильно, але це спричинить значні фінансові витрати. Будівництво паркану своїми руками дешево, але тут необхідно володіти певними навичками і вміннями.

Розглянемо найпопулярніші варіанти будівництва забору на дачі своїми силами, обумовивши, що пристрій кам'яних і цегляних парканів краще все-таки довіряти фахівцям - хоча б тому, що коштують вони дорожче інших, і кожна помилка може призвести до втрати пристойної суми грошей.

Будівництво дерев'яного паркану на дачі.

Дерев'яні паркани для огородження заміських ділянок і раніше дуже популярні, а з дерев'яних найбільше поширені паркани з паркану, так як цей матеріал дешевий і доступний. Штакетіни представляють собою невеликі дерев'яні відрізки недорогий деревини, крім них при будівництві забору на дачі використовуються бруси і стовпчики - вони стоять трохи більше, але також є у всіх спеціалізованих торгових точках.Огорожа з штахетника нескладно підтримувати в нормальному стані - досить по необхідності його підфарбовувати і замінювати пошкоджені деталі. Такий паркан захищає ділянку від зазіхань людей і тварин і може виглядати досить привабливо. Штакетіни же можна встановлювати на будь-якому зручному відстані один від одного - хоч впритул.

Для зведення такого паркану потрібен самий звичайний столярний інструмент: молоток і цвяхи (70 і 100 мм), ножівка, стамеска, а також схил, рівень, мотузка, рулетка і олівець. Для установки опорних стовпчиків потрібно лопата або ручної бур. Як матеріал для будівництва паркану своїми руками потрібні штакетного дошка та бруски шириною 6-7 см.

Стовпчики нарізаються ножівкою або бензо-, електропилкою, їх підземна частина відразу фарбується і сушиться, після чого вони абсолютно вертикально (ось тут потрібні схил з мотузкою) закопуються в заздалегідь підготовлені ямки на відстані 2-3 метра - це оптимальний проміжок для підтримки необхідної жорсткості паркану . Далі в стовпчиках зверху і знизу вирізаються пази для брусів, які прибиваються цвяхами в 100 мм. На бруси меншими по довжині цвяхами кріпляться штакетіни. Завершується будівництво дерев'яного паркану на дачі подрезкой штакетин - косою або кліннообразной і фарбуванням.

Будівництво паркану з сітки рабиці на дачі.

Сітка рабиця - дуже економічний і надійний матеріал, що пропускає повітря і сонячне світло, а, отже, дуже підходить для будівництва парканів та огорож навколо садів і городів.Металеву сітку рабицю можна купити практично в будь-якому будівельному магазині. Оптимальна ширина сітки - 1,5 метра, а найкраще відстань між опорними стовпами - 2,5 метра. Для стовпів також викопуються ямки, але після установки стовпів ямки треба залити бетонним розчином.Для надійності і естетики по низу стовпів можна пропустити прожіліни з дерева товщиною в 3-4 см, які прикручуються до стовпів гвинтами, або прикріпити сітку на дріт, простягнуту між стовпами ..

Сітка рабиця натягується так: сталевий прут пропускається через крайні осередки, і на нього намотується та частина сітки, яка закріплена дротом, після цього сітка кріпиться до стовпів дротом або болтами.

Останній штрих в будівництві забору на дачі з сітки рабиці - фарбування: якщо оцинковану сітку можна не фарбувати, то чорну - обов'язково, причому пензлем, так як при використанні валика або пульверизатора величезна кількість фарби витратиться даремно.

Будівництво паркану з профнастилу на дачі.

Профнастил на відміну від дерева і металевої сітки більш довговічний, міцний і міцний матеріал, паркан з нього - суцільний, що дозволить закрити ділянку від сторонніх поглядів. Коштувати такий паркан буде дорожче, ніж вищевказані варіанти, але і простоїть набагато довше: з оцинкованого профнастилу - більше 30 років, а догляд за ним мінімальний - листи треба просто іноді відмивати від бруду і пилу. Встановлюється же паркан з профнастилу в лічені дні.

Головний мінус використання профнастилу при будівництві забору на дачі - це його не найпривабливіший зовнішній вигляд, однак і це питання вирішується за допомогою фарбування і установки різних прикрас на верхню планку забору, а також використання профнастилу різної форми.

Надійність паркану з профнастилу забезпечується зокрема тим, що несучі стовпи, на які кріпляться металеві листи, зариваються в землю на глибину близько 1,2 метра (конкретна глибина залежить від характеристик грунту, особливостей залягання грунтових вод і висоти забору), а для міцності зв'язуються лагами.

Будівництво паркану своїми руками під ключ в даному випадку не виглядає надзавданням. Споруджується такий паркан зі стовпів, виготовлених з профільної труби 6х6 см, металевих листів із спеціальним полімерним покриттям і металевих лаг 4х2 см, також покритих полімерним покриттям.
Переглядів: 701
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz