Вівторок, 10.09.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Авто

Системи GSM сигналізації
29.03.2018, 09:46
Одним з основних призначень охоронної сигналізації є визначення факту вторгнення на територію, що охороняється місцевість і активація різних попереджувальних пристроїв (сирена, строб-спалах) або сповіщення власника і пт централізованого спостереження або охорони (особистого охоронного підприємства або іншої охорони).

Одним з найпоширеніших видів охоронної сигналізації є GSM-охорона.

При використанні системи GSM сигналізації на підконтрольній території встановлюються всі потрібні датчики і GSM модуль. Далі, всі пристрої підключаються до керуючої (контрольної) панелі. При спрацьовуванні якого-небудь з датчиків, активізується GSM модуль, який пересилає тривожні SMS повідомлення або здійснює дзвінки на мобільник володаря. Також, у міру потреби GSM система може бути обладнана спеціальним голосовим пристроєм для передачі повідомлень на запрограмовані телефонні номери. Постановка і зняття сигналізації з охорони відбувається за допомогою спеціального брелока або клавіатури, що поставляється разом із системою.

Відзначимо, що охоронні системи стандарту GSM в даний час дуже популярні і здавна користуються успіхом у світі. Адже GSM сигналізація - це один з найдоступніших за вартістю і дієвих по експлуатації методів захисту вашої квартири, дачі або котеджу, маленького кабінету або магазину, складу, салону, торгового центру, гаража, автомобіля від злому і проникнення «непроханих гостей».

Сучасна GSM сигналізація не просить прокладки проводів, тому що вона озброєна бездротовими датчиками, які сповіщають користувача дзвінком або SMS повідомленням.

Посеред переваг GSM сигналізації для використання в побудові охоронної системи відзначимо наступні:

* Бездротові високочутливі датчики забезпечують вищий захист території, що охороняється або приміщення;
* Швидкість безпровідної мережі порушує інтер'єру охоронюваного приміщення;
* Надійність, простота опції і експлуатації;
* Наявність спеціальної радіокерованої кнопки хвилювання;
* Наявність здатності легкого розширення здібностей системи GSM сигналізації;
* Можливість підключати фактично величезна кількість радіодатчиків;
* Автономне електроживлення охоронної системи;
* Можливість синхронної роботи з іншими видами датчиків сигналізації, чутливими до вологості, диму, тепла, газу і т.д .;
* Техно підтримка користувача;
* Віддалений доступ до системи управління GSM сигналізацією;
* Дистанційне керування охоронною системою засобом SMS, MMS або через аудиоканал за допомогою DTMF сигналів;
* Можливість роботи обладнання з підключенням до інших телефонними номерами;
* Зворотний голосовий зв'язок;
* Звукове сповіщення;
У комплектацію стандартних моделей систем GSM сигналізації входять бездротові датчики руху і відкриття дверей, сирена, бездротові брелоки для зняття і установки режимів охороняється системи.

Принцип дії GSM сигналізації полягає в тому, що після спрацьовування будь-якого датчика руху або відкриття дверей, також використання тривожної кнопки включається сирена і миттєво починається сповіщення по GSM каналу за допомогою SMS (MMS) повідомлень або дзвінків на телефон власника або в пункт охорони.

Користувач має можливість записати всі повідомлення, а за допомогою спеціального динаміка підтримувати прямий зворотний зв'язок з об'єктом, що охороняється.

Розглянемо кілька відповідних головних характеристик системи GSM-сигналізації.

1-ий принциповий параметр: GSM сигналізація повинна бути вандалостійкого, іншими словами знаходитися в захищеному залізному корпусі, де встановлені всі елементи, в тому числі - GSM-термінал, колодки підключення шлейфів, блок живлення. Все це потрібно для виконання основних функцій системи - передачі тривожного SMS або MMS повідомлення і включення інших пристроїв. Також корпус захищає її від зайве допитливих.

2-ий параметр полягає в тому, що прилад зобов'язаний мати не достатня кількість роз'ємів для підключення різних датчиків сигналізації. Краще, щоб охоронювані зони були програмованими - наприклад, до першого роз'єму підключаємо ланцюжок датчиків руху, до другого - ланцюжок димних датчиків, до третього - геркон на вхідних дверях, а до четвертого - ланцюжок датчиків удару. Також не завадить кілька додаткових виходів на виконавчі пристрої (наприклад, світлову і звукову сигналізацію).

3-ий параметр характеризується необхідністю приділити наявності та якості вбудованого джерела живлення особливої ​​уваги. Адже джерело безперебійного живлення та батарея повинні забезпечити надійну роботу всіх частин GSM-системи (централі і приєднаних до неї датчиків) при несподіваному відключенні харчування протягом як мінімум доби. Також блок живлення повинен захищати акумуляторну батарею від глибокого розряду і витримувати коротке замикання виходів живлення 12 В.
Переглядів: 1340
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz