Четвер, 28.03.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Технології

Зовнішня обробка заміського будинку
24.04.2018, 13:06
В наші дні бажаючих жити не в гучних і брудних містах, а на природі, все більше і більше. Але будівництво і зовнішня обробка заміських будинків і котеджів - справа непроста: необхідно враховувати дуже багато чинників - стан грунту, комунікацій, можливість застосування тих чи інших матеріалів (при обробці - стан самого будинку) і багато іншого.

Прагнучи жити за містом, люди все частіше хочуть, щоб і житло було найбільш екологічним. А що може бути ближче до природи, ніж деревина, яка є, мабуть, найпопулярнішим матеріалом для обробки фасадів і стін заміських будинків. Матеріал цей досить примхливий, вибирати його потрібно максимально ретельно, але при правильному виборі, обробці і укладанні і красивий, і нешкідливий для здоров'я мешканців заміського будинку.

До того ж деревина при зовнішній обробці заміських будинків використовується далеко не тільки у вигляді колод, але і при обробці зовнішніх стін сайдингом (від англійського siding - зовнішнє облицювання) - тобто дошками, злегка нависають один над одним. Фото варіантів зовнішньої обробки сайдингом можна знайти на нашому сайті.

Крім дерев'яного сайдинг може бути металевим, вініловим, цементним і сталевим. Можливі й комбінації цих матеріалів. Тут знову-таки треба звертати увагу на «особисті» особливості заміського будинку. Зрозуміло, що цемент важче вінілу, а тому дає куди більше навантаження на фундамент і зовнішні стіни заміського будинку. Чи є можливість його використовувати в даній місцевості і на конкретному грунті - рішення цього питання краще довіряти фахівцям.

З іншого боку, на фактор екології теж треба звернути увагу: вініл легший, але все-таки це пластмаса, а не дерево. Проте, він застосовується все частіше через простоту монтажу, стійкості до корозії і механічних пошкоджень, він не гниє, не розтріскується, в ньому не заводяться комахи. А вже «розфарбувати» його під дерево при зовнішній обробці - взагалі не проблема. Так що зважувати плюси і мінуси треба дуже серйозно - і тут бажаний рада професіонала, як все облаштувати так, щоб і екологія не постраждала, і матеріал був більш довговічним.

Наші фахівці і дають всі необхідні консультації, і проводять будь-який етап або повний цикл зовнішнього оздоблення фасадів та стін всіх видів заміських будинків - від проекту до чистової обробки на вищому рівні.
Переглядів: 377
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz