Субота, 20.04.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Технології

Експлуатація системи крапельного поливу
23.02.2018, 17:58
Для боротьби із засміченням першого виду - піском, мулом або іншими зваженими частинками - використовують механічні фільтри. Причина хім засмічення - тверда вода і, може бути, добрива, використовувані для фертигації. Для боротьби з ним, отже, підтримують твердість води в межах значень рН від 5 до 7, використовуючи кислотні добавки, рекомендовані виробниками систем.

Справитися з біо забруднювачами (слиз, наліт, водні рослини) допоможе хлорування і повторювана промивка системи чистої, як усім відомо, водою.

Перед першим поливом неодмінно помийте всю систему, для чого ж включіть подачу води при знятих, як заведено висловлюватися, кінцевих заглушках крапельних шлангів. З них повинна витікати чиста вода. Таку ж перевірку наявності забруднень в шлангах і промивку проводите часом. Не забувайте частіше оглядати і очищати фільтри, особливо в 1-й час після початку експлуатації системи.

Зазвичай, рослинам потрібна волога постійно і рівномірно протягом доби. Тому правильним рішенням буде включення і виключення подачі води на короткі проміжки часу кілька разів на день.

При звичайній роботі біля кожної крапельниці на грунті з'являється мокра пляма, діаметром 30-40 см. Якщо діаметр менше або пляма відсутня взагалі, означає, крапельниця забилася, її доведеться поміняти. У місцях порушення щільності замість плям, вообщем то, утворюються калюжі.

Якщо ви випадково так сказати пошкодили крапельний шланг під час робіт на грядках, трубку слід розрізати і нарешті поєднати двонаправленим соединителем. Після ремонту неодмінно промивають відремонтовану ділянку.

Після закінчення сезону капельный полив промивають і демонтують, стежачи за тим, щоб в шлангах не залишилася вода. Зневоднені як би краплинні шланги та пластмасові труби можна, вообщем то, зберігати в неопалюваному приміщенні, і навіть конкретно в грунті на ділянці. Контролер, датчики і деталі з гумовими ущільнювачами краще утримувати при плюсовій температурі.
Переглядів: 757
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz