Пятниця, 29.03.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Технології

Дачний будиночок з бруса
20.03.2018, 11:12
Екологічна чистота - найголовніше гідність дерев'яних дачних будинків з бруса. Перебування в будинку з натурального матеріалу дозволяє відчути стовідсотковий комфорт і затишок. Дерев'яні будинки з бруса дозволяють легко дихати в ньому, тут можна не турбуватися про якість сну - воно завжди бездоганно.

Дереву властива паропроникність, іншими словами, деревина здатна «дихати».

У дерев'яному житло втрати тепла мінімальні, разом з тим, влітку там не жарко. Протапліваніі дерев'яного будинку займає менше часу, в порівнянні з цегляним.

Дерево має невисокий коефіцієнт теплопровідності, що дозволяє будувати стіни товщиною 15-30 см, тим самим знижуючи будівництво. Плюс до цього, легковажність дерева дає можливість вибрати менш важкий фундамент, що теж дозволяє заощадити.

Обробляти будинок всередині зовсім не обов'язково. До речі, це повністю відповідає вимогам екостилю. Однак, з іншого боку, дерев'яний будинок може «повести», що призведе до псування наявного оздоблення. Тут потрібно відзначити мінуси дерев'яного будинку.

Про мінуси дерев'яного будинку з бруса

Дерево - матеріал, легко займистий. Вогнестійкість дереву надають спеціальні склади, що використовуються для покриття бруса. Але це негативно відбивається на екологічній чистоті будинку, оскільки в будь-якому складі присутній «хімія». Крім цього, брус лише покривається, без просочування, що не гарантує абсолютної огнеупорности дерева, а тільки збільшує час, за яке пожежа з невеликого розгориться в великий.

Щоб додати будинку з бруса більш високу ступінь вогнестійкості, можна облицювати його цеглою. Безумовно, це здорожує будівництво. Правда, при цьому необхідно дотримуватися технології, щоб уникнути намокання деревини, викликаної капілярної вологою або конденсатом. Так, і кріплення цегляної кладки до стіни передбачає застосування металу, який при стикуванні з деревом призводить до гниття деревини, що поширювався на всю будівлю, причому дуже швидко. Для вирішення даної проблеми буде найоптимальнішим варіантом використовувати при будівництві будинку такий матеріал, як клеєний брус. Даний вид будівельного матеріалу практично не горить, і все завдяки високій технології його виробництва. Надзвичайна щільність клеєного бруса також дозволяє значно протидіяти зараження грибком і різного роду бактеріями. Що в свою чергу в значній мірі збільшує в цілому термін експлуатації такого споруди.

Деревина вразлива атмосферними факторами, шкідниками. Матеріал може зруйнуватися від протікання інженерних комунікацій, може втрачати колір. Дерево піддається впливу грибів і гнильних процесів, що призводять до повного його руйнування. Уникнути всього цього можна, якщо обробити дерев'яну будівлю зовні особливими складами, влаштувати зовнішній водовідведення, контролювати цілісність покрівлі та інженерних комунікацій.

Крім цього, дерев'яний будинок з масиву схильний до усадки, яка гальмує роботи по обробці. Приступати до них можна лише після необхідного відрізка часу, наприклад, при використанні деревних матеріалів природної вологості це очікування може затягнутися до півтора років. Однак, будинки з клеєного бруса так само вирішують цю проблему. В очікуванні природної усадки, в даному випадку, немає необхідності абсолютно. По завершенні збирання зрубу, відразу ж можна приступати до решти загальнобудівельних робіт. До того ж, саму зовнішню обробку стін можна не проводити, вони самі по собі і так матимуть естетично привабливий зовнішній вигляд.
Переглядів: 382
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz