Четвер, 12.12.2024
Головна Реєстрація RSS
Опитування
 Чи готові ви сортувати сміття..
Всього відповідів: 113
Форма входу
Категорії розділу
Політика [44]
Економіка [56]
Події [32]
Суспільство [115]
Технології [181]
Авто [51]
Спорт [18]
Медицина [47]
Шоу-бізнес [24]
Курйози [27]
Пошук
Параметри
 
Авто

Комплектація колісних опор і роликів гальмівними системами
28.03.2018, 09:53
Було б дивно, якщо б в техніці для переміщення вантажів не вживався один з найпотрібніших і потрібних аксесуарів - гальмівна система. У всіх попередніх статтях ми розглядали колісні опори і ролики з точки зору їх функціональності і області впровадження, але кожен ролик на додаток до базової комплектації має свої девайси. І мова наша піде про гальмівних системах, використовуваних в колісних опорах, інакше кажучи, це ролики з гальмом.

Всі ці системи заблокують ролики в стані спокою колесо і поворотний рух вилки колеса. Простіше кажучи, гальмівна система - це гальмо колеса і гальма поворотного вузла.

Гальмівна система встановлюється на кріпленнях колісних опор або роликів, виконаний механізм з металу, конструктивно і естетично механізм виконаний повністю органічно, здатний приймати і витримувати всі навантаження, на які він розрахований. Гальмо не дає зміщатися навантаженої возі, як на нерівних, так і на похилих поверхнях, який градус нахилу вони б не мали. Так само віз залишається нерухомою, якщо до неї застосувати зусилля (штовхнути, потягнути), з метою зрушити її з місця. Як правило це діє як система, що оберігає від випадкового зсуву. Рушити дуже навантажену віз випадковим чином не представляє особливих труднощів, а ось призупинити її рух, тим паче якщо вона стояла на ухилі і після поштовху рухається набираючи швидкість, досить проблематично.

Природно, потрібно побачити, що підбір гальмівних систем для роликів повинен виконуватися фахівцями, що знають їх особливості і механічні здібності.

Різниця трьох гальмівних систем полягає в тому, що для кожної застосовується власний метод фіксації ролика, у кожної своє розміщення гальмівної системи (впередіідущего, позадіідущая) і існує необхідність їх установки для тих чи інших цілей.

Система приводиться в робочий стан при нерухомій возі, за допомогою натискання на педаль гальма ногою, після цього відбувається фіксація ролика в нерухомому стані гальмівної платівкою. Зняття з гальма відбувається так само, зрушенням педалі в початкове положення за допомогою ноги.

Потрібно відзначити, що ролики з гальмом можуть перебувати як девайс фактично в кожної серії коліс і роликів, не рахуючи серії роликів з ребордамі і особливо-великовантажних коліс і роликів.
Переглядів: 539
Зворотній зв'язок
Реклама
Друзі сайту
Каталог сайтів
Статистика
HotLog TOP.GE Business-Key Top Sites
Хостинг від uCoz